"סטודיוטק - פתרונות מחשוב קריאטיביים, לאנשים קריאטיביים"


אודותנו


ברוכים הבאים לחנות האינטרנטית של חברת סטודיוטק מערכות.
כבר מעל עשור אנו מתמחים בתכנון בנייה ותחזוקה של מחשבי עבודה מקצועיים "Workstations" עבור יוצרי תוכן דיגיטלי, בהתאמה אישית לסביבת העבודה שלכם, כולל שירות ותמיכה מלאה.

מטרת האתר היא להעניק לכם סוג חדש של חווית קנייה אינטרקטיבית נוחה וידידותית, בתחום המחשוב המקצועי: המאפשרת להתאים בקלות את המחשב החדש בצורה קלה פשוטה ויעילה, לצרכים ולתקציב שלכם.

המחשבים של סטודיוטק בנויים משילובים מושלמים של רכיבי חומרה איכותיים מהשורה הראשונה, אשר נבדקו במעבדתנו באמצעות מגוון מבחני עמידות תחת עומס, ותאימות לסביבות עבודה שונות. בקרת איכות: כל מחשב עובר בדיקות ביצועים ויציבות קפדניים, על מנת להבטיח יכולת עבודה יציבה 24 שעות תחת מאמץ מקסימלי.

אנו מספקים לא רק ייעוץ אישי לפני הקנייה, על מנת לסייע להתאים את המחשב החדש לדרישות שלכם, אלה גם תמיכה מלאה אחרי הקנייה, כדי לספק לכם פתרונות לכל שאלה טכנית בעתיד.

השירות טכני שלנו כולל: תמיכה טלפונית, התחברות מרחוק ושירות מעבדה, במסגרת האחריות שאתם מקבלים - כחלק בלתי נפרד מכל רכישת מחשב אצלנו.

תחומי פעילות החברה:
✓ שיווק מחשבי עבודה מקצועיים של המותג סטודיוטק
שירות לקוחות ותמיכה טלפונית כולל התחברות מרחוק
✓ ייעוץ באינטגרציה והתאמת פתרונות לסביבת העבודה שלכם
מבחר ציוד היקפי, כולל מוצרים ייחודיים שפיתחנו במיוחד עבורכם
✓ שירותי מעבדה: תחזוקה, שדרוגים, וציוד נלווה למחשבי PC וגם Mac


חנות מעבדה למחשבי עריכה ואפטר, מחשבי אודיו ואנימציה, מספקים שירות של תיקון, מכירת ציוד נלווה

בין לקוחתנו: אולפני הקלטות ומוזיקאים, בתי פוסט, חדרי עריכת וידאו, תיאטרונים, סניפי סינמטק, אולפני גרפיקה ודפוס, צלמים, מאיירים, אפטריסטים, קולוריסטים, אנימטורים, תלתיסטים, אנשי VR, אמני וידאו ארט, מעצבי פנים, משרדי אדריכלות CAD הנדסה ובנייה, ועוד...
x

#{title}

#{text}

#{price}